Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Łąka zakwitła na pasie zieleni przy ruchliwej ulicy [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2019 r. o 17:03 Powrót do artykułu
Ciekawe kiedy referendum i przekszalcenie tej łąki w blokowisko.
 Za mały skrawek. Obstawiałbym bardziej Stary Gaj jako następny temat dla nocnego handelku prawem lokalnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Zuk nie lubi tego
 Kwiatki jeszcze jest w stanie znieść, zwłaszcza te, które wręcza mu jego fan-klub z rady miejskiej. Natomiast drzewa to juz całkiem inna historia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Epizodyczny skrawek łąki kontra zabetonowane kilkadziesiąt hektarów dziewiczej przyrody - witajcie w mieście dewelo-inspiracji
 Zunio zaPOmniał zlecić koszenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łąka łąką, a tymczasem dewelo-ratusz dopycha kolanami radnych z fan-klubu łamacza ustawy antykorupcyjnej poważne betonowanko: lublin.tvp.pl/41898436/w-celowniku
 Szok i niedowierzanie? A czego innego sPOdziewał sie kolega PO ratuszowym fan-klubie dewelocwaniaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki", "dewelo-targowica". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy referendum i przekszalcenie tej łąki w blokowisko.
 Już niedługo referendum w/s "wykoszenia" dewelo-szkodników z rm Lublin. Juz nie mogę się doczekać :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczy się, że spaliny nie są takie trujące :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezentuje się okazale
 Ale nic nie dorówna okazałości strzelistych akademików firmy tebewał, która rozwija Kozi Gród z POmocą zuczka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej wygląda, lepiej pachnie i ma więcej gatunków miododajnych i leczniczych niż te całe zafajdane górki!!!
 "Pachnie" trolem tebewałowym i propagandą na rzecz przekształcenie Górek w kasodajne skupisko betonowych akademików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że w innych miejscach jest tylko spalona trawa skoszona niemal przy samej ziemi. Latanie z kosiarkami co tydzień po trawnikach miejskich i osiedlowych zakrawa na jakiś obłęd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolorowo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej wygląda, lepiej pachnie i ma więcej gatunków miododajnych i leczniczych niż te całe zafajdane górki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładna ta łączka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod biurowcami na rogu Kraśnicka/Nałęczowska także łąka. Łąka z kostki betonowej. Na niej przez 8 godzin na dobę pasą się samochody. Kto pozwolił, żeby z całego tak reprezentacyjnego placu zrobić parking? Coś straszne, a żeby zaparkować i tak nie ma miejsca.
 Zuniowi się POdoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Epizodyczny skrawek łąki kontra zabetonowane kilkadziesiąt hektarów dziewiczej przyrody - witajcie w mieście dewelo-inspiracji
 Przypadkiem się coś zielonego ostało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod biurowcami na rogu Kraśnicka/Nałęczowska także łąka. Łąka z kostki betonowej. Na niej przez 8 godzin na dobę pasą się samochody. Kto pozwolił, żeby z całego tak reprezentacyjnego placu zrobić parking? Coś straszne, a żeby zaparkować i tak nie ma miejsca.
Niedługo tak będą wyglądać wszystkie nowe dewelo-osiedla - dzieki patentowi na "akademiki". Próbkę mozna juz podziwiać na ul. Paganiniego.
 Dość tych bzdur o zieleni w mieście. Jak się nie POdoba, to wypied***j w Bieszczady ekoterrosto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Zuk nie lubi tego
Kwiatki jeszcze jest w stanie znieść, zwłaszcza te, które wręcza mu jego fan-klub z rady miejskiej. Natomiast drzewa to juz całkiem inna historia.
 Lubi, ale tylko te ścięte i dopuszczone do obrotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej wygląda, lepiej pachnie i ma więcej gatunków miododajnych i leczniczych niż te całe zafajdane górki!!!
"Pachnie" trolem tebewałowym i propagandą na rzecz przekształcenie Górek w kasodajne skupisko betonowych akademików.
 POczuj okazałe piękno kolorowych i kasodajnych akademików, które wkrótce zaczną cieszyć nasze zmysły! Chłoń pełną piersią aromat dewelo-rozwoju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Łąka zakwitła na pasie zieleni przy ruchliwej ulicy"***Ale to nie jest - mam nadzieję - aluzja, że barany tą ulicą jeżdżą . . . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech to będzie dobra praktyka w naszym mieście, a nie 20-letnie wojny w obronie inwazyjnej nawłoci na starym poligonie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...